Sel aastal ei saa me osalejaid kahjuks Taani väikesaarele saata, aga otsustasime rahvusvahelise meeskonnaga teha hoopis virtuaalse laagri “Digital Årø 2021”, mis toimub 4.-7.mail. Laagri peakorraldajad Taanist ja Saksamaalt otsustasid, et igast riigist saab laagritegevustes osaleda 30 õpilast ja 10 õpetajat. Kes ees, see laagritegevustes sees!
Laagri osalejaks saavad Eesti õpilased, õpetajad end registreerida kuni 30.aprillini siin !
Lae siit alla laagri kutse!
Et laagrist osalejatel tekiks ikkagi laagritunne ning osalejad saaksid teha rahvusvahelist meeskonnatööd, siis on oluline, et need õpilased ja haridustöötajad, kes end osalejate nimekirja registreerivad, on laagris päriselt ka koha!
Töötubade, ettekannete ja muude tegevuste teemavaldkonnad on: digital Escape Room, Upcycling, How to plan and start a campaign, Yoga, Insect Diversity, Model United Nations, The Baltic Sea – future challenges, Searching for the Cowslip (Primula veris), Power of Kindness, Investigation of a nearby coast/body of water, Social Presencing Theater, Discussion Groups, Design Thinking, Experiments with water, Creating a common vision for our future, ‘Feeling’ Global Citizenship.
Vaata siit laagrit tutvustavat videot!
Lae siit alla laagri programm:
Siiski pakume virtuaalse laagri meeskonnaga tegevusi ka neile, kes nö laagris osalejaks end ei registreeri – teeme avatud töötubasid, otseülekandeid YouTube kanalis ning kuulutame välja 36-tunnise elurikkuse bioblitzi, mille hulgas saab ka nurmenukke otsida.
Lae siit alla töötubade kirjeldused ja otseülekannete teemad:
Vaata siit kutset 36-tunnisele elurikkuse bioblitzile (4.-7.mai) ja registreeri end BioBlitzil osalejaks siin!
Lisaks saavad kõik külastada Vincent Tremeau virtuaalnäitust “Kui ma ükskord suureks saan”, mille juurde on maailmahariduse ekspertide poolt loodud ka õppematerjalid, mida saab kasutada nii üldhariduskoolide ainetundide raames kui ka muude arutelude suunamiseks laste ja noortega. Õppematerjalid on jagatud kolmeks vanuserühmaks ja teemaks. Nii näitus kui ka õppematerjalid on saadaval ka inglise keeles.
Lisaks kutsuvad korraldajad üles võrgustiku õpilasi ja õpetajaid Årø laagrit “networkingu” platvormina kasutama, mille vahendusel on võimalik leida mõttekaaslasi, arutleda koos enda jaoks tähtate teemade üle, tutvustada oma projekte või muid tegemisi. Selleks on sul võimalik pakkuda laagriprogrammi ka omalt poolt mõnda põnevat tegevust, mida oled valmis ise inglise keeles läbi viima. Meie poolt platvorm ja modereerimine, sinu poolt sisu ja tegevus. Julgetel on võimalik nii registreerimislingi vahendusel kui ka mulle kirjutades oma ideid jagada ning koosleiame sobiva lahenduse.
Ootame julget osalemist!