Menu Close

Missioon Terra meeskonnamängu koolitus gümnaasiumi õpetajale 7. detsembril

Kujutle, et inimkonna saatus on sinu kätes – meie planeeti on tabanud ekstreemsed kliimamuutuste tagajärjed ning ainus elukõlbulik piirkond on Terra. Sulle on antud ülesandeks tagada oma rahva ellujäämine, kuid aega on vähe ja tundub, et ressursse ei jagu kõigile! Kas saad olla kindel, et jääd pingelises olukorras oma põhiväärtustele kindlaks ja suudad ära hoida katastroofi?

Missioon Terra on interaktiivne, hariduslik meeskonnamäng, mis käsitleb kliimamuutuste, säästliku ressursikasutuse, rahu, konfliktide, rände ja territooriumide hõivamise teemasid. Mäng on eestindatud versioon aastatel 2014-2016 loodud mängust Mission Z: One Last Chance. 

Kutsume gümnaasiumiõpetajaid ja noorsootöötajaid Missioon Terra mängu koolitusel osalema. Õpetajaga koos võivad tulla ka 1-2 gümnasiumi õpilast. Peale koolituse läbimist on võimalik mängukomplekte õppeasutustesse laenutada või kutsuda spetsialist oma kooli või noortekeskusse mängu juhtima.

Kus: MTÜ Mondo kontor, Telliskivi 60a/5, Tallinn
Toimumisaeg: 07.12.2022, kell 14.00-17.00
Päevakava:
14.00 Mängu I osa: läbimäng (juhendavad Mari Jõgiste ja Kaarel Türkson)
15.30 Kohvipaus
15.45 Mängu II osa: reflektsioon ja tagasiside
17:00 Koolituse lõpp

Osalustasu: 7 eurot 

Transport: osalejatele hüvitatakse sõidukulud, selleks palume alles hoida sõidupiletid või kütusetšeki. Soovitame võimalusel kasutada ühistransporti.

Küsi lisa:
Maris Mägi, õppepäeva korraldaja, maris.magi@tartuloodusmaja.ee, +372 515 2884
Maria Ivanova, Läänemere Projekti koordinaator, maria.ivanova@tartuloodusmaja.ee, +372 53 919 203

Koolituse toimumist rahastavab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

REGISTREERI KOOLITUSELE SIIN hiljemalt 28. novembriks: