Menu Close

Töövarjupäevad 2024

Head võrgustiku liikmed
Nüüd on võimalik UNESCO ühendkoolide ja Läänemere Projekti võrgustiku noortel huvilistel ennast sellel suvel toimuvatele töövarjupäevadele registreerida. Eelisjärjekorras said ennast registreerida Läänemere Projekti veebiviktoriini auhinnasaajad.

Registreerimine toimub 31. maini jooksvas järjekorras, nii et kes ees, see töövari!

UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti töövarjupäevad on hea võimalus noortele Eesti teadlaste ja spetsialistide igapäevatöö paremaks mõistmiseks, esmase töökogemuse saamiseks ning loodus-, täppisteadus ja tehnoloogia valdkonna karjäärivaliku katsetamiseks. Töövarjuks olev noor saab „varjuna“ jälgida teadlase või spetsialisti igapäevatööd ja võimalusel ise praktiliste tööde juures abistada. Lisaks võimaldavad töövarjupäevad leida õpilastel teemasid oma uurimis- ja praktilisteks töödeks. Tavaliselt kestavad töövarjupäevad 1-3 päeva.

Tegutse järgnevalt:
1) Teavita oma vanemaid sellest võimalusest ning tutvuge selle kirja sisuga kõik koos.

2) Ava Padlet “Töövarju võimalused 2024” ja uudista, kelle põneva tööga Sul tänavu võimalus tutvuda on. Tee nimekirjast oma 1. valik, aga igaks juhuks ka 2. valik.

3) Loe hoolikalt läbi töövarjupäeva juhend ning tutvu töövarju päevikuga.

4) Seejärel täida ära töövarjupäevale registreerimise vorm. Registreerimine toimub jooksvas järjekorras 31.maini!

5) Jää ootama kinnituskirja. Peale kinnitust saad koos võõrustajaga kokku leppida sobiva aja töövarjupäeva läbiviimiseks. 

Lisainfo:

Maria Ivanova

Rahvusvahelise koostöö koordinaator | Tartu Loodusmaja

Riiklik koordinaator | UNESCO ASPnet Läänemere Projekt

+372 539 19 203