Läänemere projekti koolide kokkutulek 11.-13. mai Tartus

Läänemere projekti (BSP) koolide 2012. aasta kokkutulek toimub 11.-13. mail Tartus.

Kavas on koolide esitlused Läänemere projekti raames tehtust ja postrite esitlused teemal “Kohalikud ressursid ja säästev areng”. See on ühtlasi selleaastase rahvusvahelise BSP kokkutuleku teema. Postrid valmistame kohapeal, kaasa palun võtta vajalikud tekstid (eesti keeles) ja pildid. Postri maksimaalseks suuruseks on arvestatud 0,8 x 1,2 m.

Lisaks on kokkutulekul kavas programm “Looduslodjaga Emajõel”, veeprogramm ja digimäärajate kasutamise koolitus TÜ Botaanikaaias. Kokkutulek lõpeb 13. mai ennelõunal. Täpsema päevakava saadan osalejatele 20. aprilliks.

Kokkutulekule saab registreeruda 16. aprillini, igast koolist kaks õpilast ja üks õpetaja. Kui õpetaja ei tule, siis palume seda ka ära märkida. Kokkutulekule registreerumiseks palun saata õpilaste nimed ja vanus (klass) ning õpetaja nimi aadressil sirje.janikson@teec.ee.

Kui osaleda soovijaid on rohkem kui kohti, tehakse valik koolide senise aktiivsuse põhja. Kokkutulekul valitakse välja ka rahvusvahelisele BSP konverentsile sõitjad (12 õpilast ja kolm õpetajat).

Lisainfo kokkutuleku kohta:

Sirje Janikson, BSP Eesti koolide koordinaator

sirje.janikson@teec.ee

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.